Chalupy se slevou na léto >
Vyberte si chatu zde.

Velikonoční pobyty v ČR a SR

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
4898 Kč objekt/noc
941 Kč
4 898 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Velikonoční chalupářské pobyty v Česku a na Slovensku. Velikonoční termín pro rok 2022 je 14.4. - 18.4. (čtvrtek - pondělí). Termíny lze někde i upravit (třeba delší). Pokud nenajdete cenu přímo v ceníku, napište na alkatravel@alkatravel.cz a cenu pošleme obratem.  

V této kategorii naleznete jen námi doporučené objekty. Všechny další chaty a chalupy naleznete v sekci Pronájem chat a chalup.

Chalupa

Artur

max. 10 osob
NOVOHRADSKÉ HORY: novostavba rekreační chalupy s BAZÉNEM, TRAMPOLÍNOU, houpačkou a dvojitou skluzavkou pro děti, KACHLOVÝMI KAMNY, KRYTOU PERGOLOU s letní kuchyní, KRBEM a travnatým hřištěm s brankami na konci malé obce v krásné a klidné oblasti Novohradských hor s množstvím cyklistických tras u hranic s Rakouskem, 8 km od Nových Hradů a 35 km od Českého Krumlova a Českých Budějovic. V objektu v přízemí pravá část se samostatným vchodem: vstupní místnost (pračka), společenská místnost s dřevěným schodištěm do patra (plazmová TV, kachlová kamna, sedací souprava (1x lůžko a 1x přistýlka), 1x samostatné lůžko, kuchyňský kout s jídelním prostorem (mikrovlnná trouba, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, lednice s mrazničkou, rychlovarná konvice). V patře: 1/4 ložnice (1x dvoulůžko, 2x samostatné lůžko, LCDTV+DVD), koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC). V objektu v přízemí levá část se samostatným vchodem: vstupní místnost (pračka), společenská místnost s dřevěným schodištěm do patra (plazmová TV, kachlová kamna, sedací souprava (1x lůžko a 1x přistýlka), 1x samostatné lůžko, kuchyňský kout s jídelním prostorem (mikrovlnná trouba, elektrický sporák se sklokeramickou deskou, lednice s mrazničkou, rychlovarná konvice). V patře: 1/4 ložnice (1x dvoulůžko, 2x samostatné lůžko, LCDTV+DVD), koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC).
cena objekt/noc
od 1 427 Kč
  • 13 km
  • 4 km