Zimní chalupaření >
Vybírejte chatu zde.

Velikonoční pobyty v ČR a SR

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
4898 Kč objekt/noc
1 141 Kč
4 898 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Velikonoční chalupářské pobyty v Česku a na Slovensku. Velikonoční termín pro rok 2022 je 14.4. - 18.4. (čtvrtek - pondělí). Termíny lze někde i upravit (třeba delší). Pokud nenajdete cenu přímo v ceníku, napište na alkatravel@alkatravel.cz a cenu pošleme obratem.  

V této kategorii naleznete jen námi doporučené objekty. Všechny další chaty a chalupy naleznete v sekci Pronájem chat a chalup.

Chalupa

Žacléř - s bazénem

max. 20 osob
KRKONOŠE: patrová chalupa - rekreační dům se SAMOOBSLUŽNÝM BAREM, s vlastním sociálním zařízením na všech pokojích v rekreační oblasti s velkou VENKOVNÍ TERASOU a s neoplocenou zahradou s okrasnými keři a RYBNÍČKEM, 250 m od LYŽAŘSKÉHO STŘEDISKA, 10 km od Trutnova, 15 km od Janských Lázní a 24 km od Pece pod Sněžkou. V objektu ve sníženém podlaží: chodba s výstupem do neoplocené zahrady, 2/2 ložnice - obě s posezením a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo a WC), 1/4 ložnice s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC), plně vybavená kuchyňka (elektrický sporák, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar). V přízemí: vstupní chodba, velká společenská místnost s prostorným posezením a samoobslužným barem (bar je předzásoben a klient se v průběhu pobytu sám obsluhuje - úhradu platí na konci pobytu), BVTV+SAT, HIFI věž, kávovar, varná konvice, výstup na balkón s výhledem na venkovní posezení s grilem, 1/4 ložnice s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC), 1x samostatné WC s umyvadlem na chodbě. V patře: 1/2 ložnice s posezením, balkónem a s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo a WC), 1/2 ložnice s posezením a s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo a WC), 1/3 apartmán s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo a WC), balkónem a s plně vybaveným kuchyňským koutem (elektrický sporák, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), dále na patře vybavená kuchyňka (elektrický vařič, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba). U objektu venkovní terasa s posezením a grilem, velká neoplocená zahrada s ohništěm, posezením, pískovištěm a dětskou houpačkou, rybníčkem, travnatým prostorem pro venkovní hry, les, horský potok, parkování. V okolí nádherná příroda s lesy a horskými loukami, výborné terény pro turistiku a cykloturistiku, 2 lyžařská střediska kousek od objektu (těžké i lehké lyžařské terény, lyžařská škola, půjčovny, umělý sníh), 2 až 5 km fitness, sauna, solná jeskyně, tenis, velká diskotéka, jízda na koni, tenisové kurty.
cena objekt/noc
od 3 495 Kč
  • 190 m
  • 200 m
  • 10 km
  • + Zobrazit další
    + Zobrazit další