Zimní dovolená na chalupě >
Chatu vybírejte ZDE.

Velikonoční pobyty v ČR a SR

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
5855 Kč objekt/noc
1 027 Kč
5 855 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Velikonoce, svátky jara, to jsou oblíbené termíny pro pobyt s rodinou na chalupě. Chalupy velké i chaty malé máme pro vás každoročně na Velikonoce připravené. Beránka sice nemáme, ale věříme, že i tak si svůj pobyt užijete do hojnosti.Velikonoční termín pro rok 2023 je 6.4. - 10.4. (čtvrtek - pondělí). Termíny lze někde i upravit (třeba mohou být delší). Pokud nenajdete cenu přímo v ceníku u objektu, napište na alkatravel@alkatravel.cz a cenu pošleme obratem k Vaší kontrole.

V této kategorii naleznete jen námi doporučené objekty. Pokud ta vaše vyhlídnutá chaloupka má obsazeny Velikonoce, co zkusit jiný, třeba jarní, víkend na chatě?

Chalupa

Žacléř - krytý bazén a wellness

max. 37 osob
KRKONOŠE: velká rekreační WELLNESS chalupa (sauna, vnitřní bazén, koupací wellness sudy) s kulečníkem, stolním fotbálkem, prostorným tanečním sálem a posezením, WIFI internetem, barem s profesionálním výčepem, prostorným rekreačním pozemkem s víceúčelovým hřištěm (malý fotbal, plážový volejbal), houpačkou, venkovním krbem, ohništěm a venkovní terasou s posezením, v tiché a klidné krajině pod zalesněným hřebenem východních Krkonoš se sáňkováním a bobováním přímo za objektem, 150 až 400m od dvou lyžařských středisek Prkenný Důl, 4km od systému předválečného opevnění z II. Světové války STACHELBERG, 15km od Trutnova a 24km od Pece pod Sněžkou. V objektu v přízemí: vstupní chodba, velká společenská místnost s vybaveným barem (BVTV+SAT, profesionální výčepní zařízení, kulečník, stolní fotbálek, stoly, židle, lavice), taneční sál (boxy se stoly a lavicemi), kuchyně (kuchyňská linka, 4 ledničky, 2 elektrické sporáky, 3 trouby, elektrická varná deska, pracovní pult, kávovar, toustovač, 2x mikrovlnná trouba, topinkovač, 4 varné konvice), pánské sociální zařízení (4x pisoár, 2x WC, 1x umyvadlo), dámské sociální zařízení (3x WC, 2x umyvadlo), lyžárna a kolárna. V objektu v patře: 1/4 ložnice (4x samostatné lůžko, stolek, židle, koupelna - vana, WC), 1/4 ložnice (4x samostatné lůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/4 ložnice (1x patrová postel, 1x dvoulůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/2 ložnice (2 samostatné lůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/4 apartmán ( společná místnost s posezením - pohovka, stolek, 2 křesílka, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice - oddělená lůžka, společná koupelna - sprcha, 2x umyvadlo, WC), 1/4 apartmán ( společná místnost s posezením - pohovka, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice - oddělená lůžka, společná koupelna - vana, umyvadlo, WC). V objektu ve druhém patře: 1/6 ložnice (6x samostatné lůžko, koupelna - vana, umyvadlo, WC), 1/3 ložnice (3x na pevno zabudované na sebe navazující ležení - matrace, koupelna - vana, umyvadlo, WC), 1/6 ložnice (velké šestilůžkové "letiště", koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), k zapůjčení dětská postýlka. Topení: centrální - krb na tuhá paliva.
cena objekt/noc
od 4 598 Kč
  • 190 m
  • 200 m
  • 15 km