Chalupářské tipy na léto 2023 >
Atraktivní termíny zde.

Zimní ubytování na horách

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
12070 Kč objekt/noc
154 Kč
12 070 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Zimní dovolená s rodinou i přáteli. Rok 2024 by mohl přát lyžařům, snowboardistům i milovníkům běžeckého lyžování v Česku, na Moravě a na Slovensku. Mnozí z nás vzpomínáme na lyžování v Krkonoších či Jeseníkách nejenom z dětsví, tak vemte dětí, babičky a dědečky či kolegy z práce a rozšiřte své vzpomínky na krásné okamžiky s nimi. Chalupy dnes často nabízejí wellness, krb, saunu nebo vemte menší chatu u lesa, kde lišky dávají dobrou noc a užijte si pozorování zimní oblohy u posezení u krbu. 

Zimní dovolenou vybírejte ideálně přes mapu vlevo - vyberte si oblast, kterou hledáte. U každého zimního ubytování vidíte vzdálenost od nejbližšího lyžařského vleku.

Hledáte silvestrovské ubytování? Klikněte si do sekce Silvestr v ČR a SR.

Termíny Jarních školních prázdnin najdete v sekci: Jarní prázdniny 2024

Chalupa

Žacléř - krytý bazén a wellness

max. 35 osob
KRKONOŠE: velká rekreační WELLNESS chalupa (sauna, vnitřní bazén, koupací wellness sudy) s kulečníkem, stolním fotbálkem, prostorným tanečním sálem a posezením, WIFI internetem, barem s profesionálním výčepem, prostorným rekreačním pozemkem s víceúčelovým hřištěm (malý fotbal, plážový volejbal), houpačkou, venkovním krbem, ohništěm a venkovní terasou s posezením, v tiché a klidné krajině pod zalesněným hřebenem východních Krkonoš se sáňkováním a bobováním přímo za objektem, 150 až 400m od dvou lyžařských středisek Prkenný Důl, 4km od systému předválečného opevnění z II. Světové války STACHELBERG, 15km od Trutnova a 24km od Pece pod Sněžkou. V objektu v přízemí: vstupní chodba, velká společenská místnost s vybaveným barem (BVTV+SAT, profesionální výčepní zařízení, kulečník, stolní fotbálek, stoly, židle, lavice), taneční sál (boxy se stoly a lavicemi), kuchyně (kuchyňská linka, 4 ledničky, 2 elektrické sporáky, 3 trouby, elektrická varná deska, pracovní pult, kávovar, toustovač, 2x mikrovlnná trouba, topinkovač, 4 varné konvice), pánské sociální zařízení (4x pisoár, 2x WC, 1x umyvadlo), dámské sociální zařízení (3x WC, 2x umyvadlo), lyžárna a kolárna. V objektu v patře: 1/4 ložnice (4x samostatné lůžko, stolek, židle, koupelna - vana, WC), 1/4 ložnice (4x samostatné lůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/4 ložnice (1x patrová postel, 1x dvoulůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/2 ložnice (2 samostatné lůžko, koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), 1/4 apartmán ( společná místnost s posezením - pohovka, stolek, 2 křesílka, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice - oddělená lůžka, společná koupelna - sprcha, 2x umyvadlo, WC), 1/4 apartmán ( společná místnost s posezením - pohovka, dvě samostatné dvoulůžkové ložnice - oddělená lůžka, společná koupelna - vana, umyvadlo, WC). V objektu ve druhém patře: 1/6 ložnice (6x samostatné lůžko, koupelna - vana, umyvadlo, WC), 1/3 ložnice (3x na pevno zabudované na sebe navazující ležení - matrace, koupelna - vana, umyvadlo, WC), 1/6 ložnice (velké šestilůžkové "letiště", koupelna - sprcha, umyvadlo, WC), k zapůjčení dětská postýlka. Topení: centrální - krb na tuhá paliva.
cena objekt/noc
od 4 598 Kč
  • 190 m
  • 200 m
  • 15 km