Zimní pobyty na chatách a chalupách >
Vybírejte zde.

Pojištění storna pobytu

Pojištění storna pobytu - podmínky

Nechcete řešit v případě nemoci či úrazu ztrátu peněz při nenajetí na pobyt? Máme pro vás řešení - zároveň s rezervací pobytu se s námi pojistěte u ERVpojišťovny. 

Níže si prohlédněte nabídku. V případě, že máte o službu zájem, klikněte při rezervaci pobytu na ikonku "Mám zájem o pojištění storna" a do Objednávky napište jména a data narození všech účastníků pobytu (do Poznámky) + kterou variantu pojištění chcete a my vám službu zároveň s pobytem vyřídíme, resp. zašleme detailní informace k pobytu.

Jména a data narození jsou údaje, které využívá ERVpojišťovna pro účely vytvoření vaší pojistky. Celé jméno a data narození jsou nutná k vyřízení pojistky, bez těchto údajů nelze pojistku vyřídit (tedy dokončit). Více o jejích GDPR naleznete na jejich stránkách. 

Covid19 vyjádření od pojišťovny: "Berte, prosím, na vědomí, že zrušení ubytování z důvodu onemocnění COVID-19 u pojištěných osob je již standardní součástí produktu HotelStorno". Detailní znění najdete vždy přímo u pojišťovny a v jejích podmínkách.

Platba pojištění se provádí obratem zároveň s rezervací pobytu. Informace o pojištění získáte zejména na emailu: booking@alkatravel.cz nebo na: rezervace@alkatravel.cz | Detailní informace a PODMÍNKY naleznete přímo na stránkách pojišťovny ZDE. - doporučujeme pročíst detailní podmínky

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás