Chalupy na silvestra ZDE >
Vybírejte chatu zde .

Vánoce na chalupě 2023

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
6578 Kč objekt/noc
1 027 Kč
6 578 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Vánoce, kapr, salát, pohádky ... ale ne doma! Pojďte prožít nezapomenutelné Vánoce třeba na horské chalupě, kde lišky dávají dobrou noc. Pojďte si udělat společné zážitky s rodinou, na kterého nikdy nezapomenete. Vyberte si svou chatu z našich tipů na Vánoce 2023. Pro ty, kteří dávají přednost oslavám silvestra, nabízíme vybírat v sekci silvestr 23/24

Chalupa

Adršpašské skály - s bazénem i billiard

max. 25 osob
ADRŠPACH: velká a prostorná chalupa v samém "srdci" Adršpašských skal v klidné části pod lesem, s velkou neoplocenou zatravněnou zahradou, zapuštěným bazénem, trampolínou, venkovním krbem s posezením, WIFI internetem a billiárdem, barem s pivním výčepem, houpačkami a pískovištěm pro děti, basketbalovým košem, ohništěm a vlastním parkovištěm, 1500 m od vstupu do skalního města, 7 km od silničního přechodu do PLR, 19 km od Trutnova, 30 km od Krkonoš, 15 km od vyhlášených Trutnov Trails a 35 km od Ratibořic se zámkem, Starým bělidlem a Viktorčiným splavem z románu Babička od Boženy Němcové. V objektu v přízemí: vstupní chodba, kuchyně spojená s obytnou částí (vybavená kuchyňská linka, krbová kamna, elektrický sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička, sedací souprava - možnost přistýlek, stůl, židle, rohová lavice, LCDTV+SAT), 1/4 ložnice (1x dvoulůžko, 2x lůžko), "opravdu" veliká společenská místnost s barem, velkým stolem, dětským koutkem, billiárdem, sedací soupravou, s výstupem do zahrady, WC, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). V objektu v patře: průchozí kuchyně (vybavená kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, sporák, varná konvice, lednička, stůl, židle), 3/2 ložnice (v každé dvoulůžko a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), 1/3 ložnice (1x dvoulůžko, 1x lůžko, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), 3/4 ložnice (v každé dvoulůžko, 2x lůžko a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), v zadní části z patra sestup po schodišti přímo do zahrady za chalupu k posezení s krbem. Topení: centrální.
cena objekt/noc
od 3 570 Kč
 • 4 km
 • 6 km
 • u objektu
 • Chalupa

  Janské Lázně - u vleků

  max. 30 osob
  KRKONOŠE: horská rekreační chalupa s WIFI internetem, nadzemním BAZÉNEM na atraktivním místě přímo na úpatí Černé hory (1.299 m n.m.) pouze 250m od dolní stanice kabinové lanové dráhy (Černá hora) a velkého množství dalších lyžařských vleků a tratí různé náročnosti ve velkém lyžařském areálu (půjčovny sportovního vybavení, lyžařské školy, umělý sníh), s dobrým přístupem autem v letním i v zimním období, 2km od centra Janských Lázní, 14km od Trutnova a 12km od Pece pod Sněžkou. V objektu v přízemí: venkovní přístupová terasa s hlavním vchodem, vstupní chodba, kuchyně s posezením (vybavená kuchyňská linka, elektrický sporák, elektrický vařič, 2x mikrovlnná trouba, 2x varná konvice, myčka, kávovar, kontaktní gril), jídelna (dřevěné lavice, stoly a židle), velká společenská místnost s krbem (BVTV+SAT, 2x sedací souprava, křesla, stoly), 1/4+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x patrové postele, 1x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, křeslo), 1/4+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x patrové postele, 1x přistýlka - rozkládací křeslo), 1x koupelna (vana, umyvadlo, WC), místnost pro uložení lyží a kol, místnost pro uložení a skladování potravin (2x velká lednice a mrazák), 2x samostatné WC s umyvadlem, 1x koupelna páni (2x sprchový kout, 2x umyvadlo), 1x koupelna dámy (2x sprchový kout, 3x umyvadlo, pračka, sušička). V objektu v patře: 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), apartmánek se dvěma průchozími ložnicemi 1/1+1 (1x samostatné lůžko, 1x přistýlka -rozkládací křeslo, stolek, židle) a 1/2+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka - rozkládací křeslo), 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo), 1/2+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), koupelna (sprchový kout, umyvadlo), 2x samostatné WC s umyvadlem. K dispozici jsou na objektu zdarma k zapůjčení dvě dětské postýlky. Všechny přistýlky - rozkládací křesla, jsou po rozložení plnohodnotná samostatná lůžka klasických rozměrů a dají se dle potřeby klientů variabilně použít v různých ložnicích. Topení: elektrické - akumulační kamna, krb - tuhá paliva.
  cena objekt/noc
  od 3 141 Kč
 • 2 km
 • 250 m
 • 18 km