Letní super chalupaření ZDE >
Tady si vyberete.

Chaty a chalupy k pronajmutí v Česku a na Slovensku

Vyberte si hledaný pobyt
Nebo hledejte dle regionu (např. Chata Krkonoše) či kódu objektu
Letní slevy na chaty a chalupy. Vyberte si slevu ZDE.

Proč jet s námi?

 

Příspěvek na dovolenou od zaměstnavatele

Chcete, aby Vám letní dovolenou nebo wellness pobyt hradil zaměstnavatel? U nás tuto službu nabízíme zcela bezplatně při žádosti hned zároveň s objednávkou pronájmu. Stačí nás na to upozornit již při rezervaci Vašeho pobytu. Dále je u nás možné částečně platit skrz benefit systém GalleryBetta nebo věnovat pobyt jako Dárek (sekce Dárkový poukaz). 

Chalupy k pronájmu kontrolujeme osobně

Znáte to sami - něco jsou fotky a něco realita. Proto jsme si řekli, že na každou chalupu zajedeme osobně, zkontrolujeme její stav, uděláme si vlastní fotky, a když vše souhlasí, nabídneme vám dovolenou třeba v Krkonoších, Jeseníkách či jinde kde byste rádi strávili hezký čas. A k tomu vám vše popíšeme dle návštěvy. Díky tomu námi nabízené domy známe, ptejte se, odpovíme.

Bezplatná chat linka s osobním poradenstvím

Tady, ano dole vlevo je okénko "chatu" (komunikátoru), kam stačí napsat a my vám odepíšeme hned třeba ohledně víkendového pobytu (pokud zrovna sedíme na druhé straně okénka) nebo jakmile si k němu zase sedneme (třeba druhý den ráno). Rychlejší kontakt? Tak nám zavolejte a udělejte si nezávaznou rezervaci třeba 2 dny zcela zdarma. Číslo najdete v Kontaktech

Víte komu platíte. S Alkou platba bezpečně

Naše firma je na trhu 30. sezónu, prvotní zálohu na chatu vždy hradíte k nám a v některých případech dokonce část pobytu doplácíte až na místě při převzetí objektu. Pokud ne, tak my doplácíme majiteli doplatek jakmile máme jistotu, že jste ubytování. Nestane se tak, že byste platili neznámé osobě a nakonec skončili bez pobytu. Kdyby došlo k nejhoršímu, peníze máte u nás "schované" a my vám je pošleme nazpět.
 

U nás si vybere pobyt každý

Pronajměte si chatu, rezervujte si pěkný apartmán na horách nebo se nechte hýčkat v chalupě s vířivkou. To vše u nás najdete už 30. sezónu.  Doporučujeme sekci rodinné Penziony a hotely. Chcete se s dětmi vyřádit v bazénu u chalupy? Tak pro Vás máme kategorii ubytování s bazénem. Většina bazénu sice neslouží v zimním období, ale to zase nahrazují lyžařské vleky u našich zimních chalup

Nabízíme více než 705 ověřených objektů, poradíme.

Máte-li dotaz, nebojte se zeptat. 95% naší nabídky osobně známe (tedy, vzali jsme auto a vyrazili jsme se podívat kam s námi můžete vyrazit na pobyt), tak vám rovnou odpoví kolega ke kterému se dovoláte nebo odpoví jiný kolega na emailu. Vždy ten, jenž objekt navštívil. A to třeba dotazy jako: "Je za chalupou louka?" nebo: "Není u domu rušná silnice?" či: "Je možné zajistit výčepní zařízení?". Chceme, abyste se svým víkendem - pobytem - dovolenou byli spokojeni, proto neustále aktualizujeme fotogalerie (někdy je u nabídky více než 30 fotek jedného objektu), přidáváme videa a točíme i letecká videa dronem. 

  

    Jednoduše objevte pobyt, který vám bude vyhovovat.