Víkendové pobyty v ČR a SR.

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
7941 Kč objekt/noc
314 Kč
7 941 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Víkendové pobyty, ubytování. Chaty a chalupy, apartmány na víkendové pobyty či zkrácený / prodloužený týden v ČR a SR mimo HS. Víkendové pobyty jsou možné zejména mimo hlavní letní sezónu (HS: červenec + srpen). V tuto hlavní sezónu (HS) se víkendy prodávají jen z volných kapacit cca od 10 dnů před nástupem na pobyt dle individuálního výběru.

Doporučujeme si víkendový pobyt rezervovat včas, jsou totiž hitem posledních let a jejich rezervace na poslední chvíli garantuje jediné - velmi malý výběr a malou jistotu. 

Chaty a chalupy nejsou hotely, kde je stále někdo, kdo Vám otevře. Proto je dobré chatu, chalupu i apartmán na víkend rezervovat nejdéle 5 - 6 dní před pobytem (čím dříve, tím lépe - i kvůli většímu výběru i jistotě, že termín opravdu "klapne"). Pozdější rezervace jsou možné, ale méně jisté.

Chalupa

Pod Černou horou

max. 20 osob
KRKONOŠE: velká, rekreační horská chalupa se SAUNOU, WIFI, trampolínou, venkovními šachy a pískovištěm, ve známém horském středisku východních Krkonoš, 150m od ski centra v Janských Lázních propojeného se ski centrem v Peci pod Sněžkou, 1,5km od stezky v korunách stromů, 14km od Trutnova a 140km od Prahy. V objektu v přízemí: vstupní chodba, I. AP - 6 osob: malá kuchyňka, 1/2 ložnice (1x dvoulůžko, sprchový kout, umyvadlo), 1/4 ložnice (1x dvoulůžko, patrová postel, balkón, sprchový kout, umyvadlo, WC), II. AP - 4 osoby: 1/2 ložnice (1x rozkládací dvoulůžko, sprchový kout, WC), 1/2 ložnice (1x dvoulůžko, umyvadlo), kuchyně pro celé přízemí (vybavená kuchyňská linka, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice + mrazák, varná konvice). Majitel obývá samostatnou část domu bez rušení soukromí hostů. V patře: III. AP - 6 osob: 1/4 + 2 ložnice (2x dvoulůžko + 2x přistýlka, sprchový kout, umyvadlo, WC, balkón), IV. AP - 4 osoby: 1/2 ložnice (1x dvoulůžko, balkón), 1/2 ložnice (1x dvoulůžko), koupelna v prostoru (sprchový kout, umyvadlo, WC), kuchyně (vybavená kuchyňská linka, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice). V suterénu: společenská místnost s posezením, šipky, WIFI, stolní fotbal, sauna (sprchový kout), 1x pračka, 1x sušička. Topení: elektrické - podlahové.
cena objekt/noc
od 3 412 Kč
  • 150 m
  • 200 m