Tipy na zimní pronájmy chalup.
Vyberte si >

Ubytování - hotel, penzion v Čechy, Morava, Slovensko

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
1535 Kč objekt/noc
284 Kč
1 535 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost

Objednejte si ubytování v penzionu nebo v hotelu v Česku, na Moravě nebo na Slovensku. Použijte filtr ubytování vlevo a najděte dovolenou dle svých snů.

Hotel

Náchod

max. 60 osob
Obsahuje pobytové balíčky
VÝCHODNÍ ČECHY: rodinný hotel v tiché a klidné oblasti Kladského pomezí v malé vesničce nad městem Náchod, s WELLNESS provozem, vnitřním BAZÉNEM a s bohatou nabídkou masáží, 4 km od Náchoda a od hranic s PLR, 40 km severovýchodně od Hradce Králové. Ubytování: 30 luxusních dvoulůžkových pokojů zařízených v zámeckém stylu. Pokoje rozděleny do tří kategorií (economy, standard a superior). Pokoje se liší především svojí velikostí. Všechny jsou vybaveny dvoulůžkem s možností oddělení lůžek, psacím stolem s taburetkou, BVTV-LCD, telefonem s přímou volbou a s pevným připojením na internet ZDARMA, koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC), pro děti je možné zajistit postýlku. Dále je v hotelu hostům k dispozici: recepce, restaurace, lobby bar, kongresový sál s kapacitou až 200 osob a s audiovizuální technikou. Wellness centrum: vnitřní osvětlený bazén s proti proudem (7 x 4 x 1,5 m), masážní vana whirlpool a masáže, infrasauna. Stravování: lobby baru - servis studené kuchyně se širokou nabídkou sendvičů, kávy a sladkých dezertů, restaurace - v rustikálním stylu: snídaně bufet, a večeře - výběr z mezinárodních specialit spolu se širokou nabídkou kvalitních vín. Wellness - nejen sportovní a rekondiční masáže, ale také relaxační masáže lávovými kameny, medové masáže, aroma masáže, apod. Celý hotel je nekuřácký a má bezbariérový přístup.
  • 1,5 km
  • v objektu
  • Penzion

    Lipová Lázně

    max. 31 osob
    JESENÍKY: penzion v lázeňské obci ležící na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku, na výletním místě, na samotě v chráněné krajinné oblasti Jeseníků, přímo u lyžařského areálu. Ubytování: apartmá s vlastním vchodem, kuchyňkou, obývací místností s krbem, saunou, koupelnou a WC, 2 až 5-ti lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a BVTV. V objektu restaurace a vyhlídková terasa. Parkoviště v zimě cca 500 m od objektu (lze využít služeb skibusu). V okolí turistika, koupání - přírodní koupaliště s písčitými plážemi a zatopené lomy. Ubytovaní hosté mají v lyžařském středisku slevu 10% na všechny typy skipasů. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Areál nabízí lyžařům sedačkovou lanovku dlouhou 800 metrů, jeden dvoumístný lyžařský vlek DOPPELMAYR o délce 600 m a dva jednomístné lyžařské vleky TATRAPOMA o délkách 600 a 300 metrů, 600 metrový snowboardový park s railovými překážkami. Sjezdovka o délce 600 m je osvětlena a je v provozu denně od 9:00 do 21:00 hodin. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány rolbou a v případě potřeby uměle zasněžovány. Lyžaři v areálu mohou plně využít lyžařskou školu a školičku, půjčovnu lyží, ski servis, úschovnu lyží a batohů, restauraci, bufet a rychlé občerstvení.
  • 50 m