Letní chalupářské tipy >
Tady si vyberete.

Ubytování Královehradecký kraj

Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
8427 Kč objekt/noc
1 041 Kč
8 427 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost
Ubytování na chalupě v Krkonoších i Podkrkonoší. Celoroční aktivity zajištěny.

Víme, že rádi lyžujete, jezdíte na snowboardu a "běžkujete", ale proč nezkusit i další oblíbené zimní radovánky tam, kde se to přímo nabízí? Co třeba sjet zimní sáňkařskou cestu na Černé hoře? Nebo holdujete skialpinismu? No proč ne, kolem Pece pod Sněžkou a Špindlerova Mlýna se nacházejí krásné a značené trasy nejen pro milovníky tohoto prudce rozvíjejícího se sportu, ale najdete zde i krásné trasy pro milovníky sněžnic, které si jednoduše půjčíte v jedné z místních půjčoven lyžařského vybavení. Zima v Krkonoších dokáže být pestrá.

Pochopitelně se nabízí otázka, jak zde trávit svůj volný čas v létě? Nebudu se tu nudit? Kdepak! Tato oblast nabízí celou řadu turisticky zajímavých míst, které nejsou tak vyhledávané, a přesto mají svůj šarm a nenudí. V Žacléři ve východních Krkonoších (takřka u hranic) na Vás dýchne duch těžké práce v hornickém skanzenu (ano, podíváte se i na těžní věž). V oblasti Čížkových kamenů nedaleko Trutnova najdete krásné bikerské traily. V Janských Lázních Vám půjčí moc hezkou koloběžku, to kdybyste chtěli sjet Černou horu tak trochu jinak. V Adršpachu sice uvidíte krásné skalní útvary, ale proč nenavštívit neméně krásné Broumovsko nabízejíc to stejné s příjemným bonusem - nejsou zde takové davy. Po cestě zajisté neminete benediktinský klášter v Broumově či skalní horu Ostaš (opravdu kouzelné výhledy).

Kraj hornatý a skalnatý, do toho nějaké ty ryze pohádkové roubenky (i takové nabízíme k pronájmu), proto věříme, že se do této oblasti zamilujete i Vy, ostatně jako Božena Němcová či Alois Jirásek.

Pokud byste hledali ubytování (na víkend, v létě či o jarních prázdninách s dětmi), tak zde máme pár místních chat a chalup. No, určitě mrkněte :)
Chalupa

Janské Lázně - u vleků

max. 30 osob
KRKONOŠE: horská rekreační chalupa s WIFI internetem, nadzemním BAZÉNEM na atraktivním místě přímo na úpatí Černé hory (1.299 m n.m.) pouze 250m od dolní stanice kabinové lanové dráhy (Černá hora) a velkého množství dalších lyžařských vleků a tratí různé náročnosti ve velkém lyžařském areálu (půjčovny sportovního vybavení, lyžařské školy, umělý sníh), s dobrým přístupem autem v letním i v zimním období, 2km od centra Janských Lázní, 14km od Trutnova a 12km od Pece pod Sněžkou. V objektu v přízemí: venkovní přístupová terasa s hlavním vchodem, vstupní chodba, kuchyně s posezením (vybavená kuchyňská linka, elektrický sporák, elektrický vařič, 2x mikrovlnná trouba, 2x varná konvice, myčka, kávovar, kontaktní gril), jídelna (dřevěné lavice, stoly a židle), velká společenská místnost s krbem (BVTV+SAT, 2x sedací souprava, křesla, stoly), 1/4+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x patrové postele, 1x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, křeslo), 1/4+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x patrové postele, 1x přistýlka - rozkládací křeslo), 1x koupelna (vana, umyvadlo, WC), místnost pro uložení lyží a kol, místnost pro uložení a skladování potravin (2x velká lednice a mrazák), 2x samostatné WC s umyvadlem, 1x koupelna páni (2x sprchový kout, 2x umyvadlo), 1x koupelna dámy (2x sprchový kout, 3x umyvadlo, pračka, sušička). V objektu v patře: 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), apartmánek se dvěma průchozími ložnicemi 1/1+1 (1x samostatné lůžko, 1x přistýlka -rozkládací křeslo, stolek, židle) a 1/2+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka - rozkládací křeslo), 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), 1/2+2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x přistýlka - rozkládací křeslo), 1/2+1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka - rozkládací křeslo, stolek, židle), koupelna (sprchový kout, umyvadlo), 2x samostatné WC s umyvadlem. K dispozici jsou na objektu zdarma k zapůjčení dvě dětské postýlky. Všechny přistýlky - rozkládací křesla, jsou po rozložení plnohodnotná samostatná lůžka klasických rozměrů a dají se dle potřeby klientů variabilně použít v různých ložnicích. Topení: elektrické - akumulační kamna, krb - tuhá paliva.
cena objekt/noc
od 3 712 Kč
  • 2 km
  • 250 m
  • 18 km