Poslední silvestrovské chalupy >
Vybírejte ZDE.
Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
495 Kč objekt/noc
495 Kč
495 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost
Ubytování západní Čechy.

Lázeňské Karlovy Vary, Františkovy Lázně, hrad Kynšperk nad Ohří, sjíždění řeky Ohře. Netřeba vícero představovat tutu lázeňsky proslulou oblast.
Rekreační středisko

Kadaň - u Rybníka

max. 0 osob
ZÁPADNÍ ČECHY: nedaleko řeky Ohře a velkého sportovního rybníka se nachází rekreační středisko, v oblasti, která je rájem pro rybáře, 6 km od historického královského města Kadaně. Ubytování ve 2 typech (jednoduše vybavených) chatek: malé chatky pro max. 4 osoby - 2 palandy, stůl, židle, elektřina. Větší chatky pro max. 4 osoby: 4 postele, stůl, židle, elektřina, skříň, stolek, 1-plotýnkový vařič, pitná voda, průtokový ohřívač, lednice. V reále je k dispozici sociální zařízení, sprchy, zahradní zastřešená restaurace s možností stravování - snídaně, obědy, večeře (pro školy při předem dohodnutém množství a druhu jídla je poskytována sleva), kiosek s občerstvením a potravinami, kde je možno denně nakoupit čerstvé pečivo, je přírodní koupaliště se skluzavkami, lanovkou do vody a skákadlem (není sledována kvalita vody - koupání na vlastní nebezpečí), sportovní hřiště (nohejbal, volejbal, tenis), stolní tenis a další dětské atrakce (pískoviště, kolotoče, houpačky, prolejzačky se skluzavkou a dětský koutek pro nejmenší). Možnost zapůjčení horských kol a nafukovacích člunů, rybářské lodě, gril s elektrickým pohonem a objednání předuzeného selete, v sezóně hraje každou sobotu DJ nebo kapela. Rybolov na soukromém rybníku !!! - rybník je dobře zarybněn kapry, amury, tolstolobiky, pstruhy a líny (možnost zakoupit povolenky na místě).
cena pokoj/noc
od 495 Kč
  • 150 m
  • Hotel

    Mariánské Lázně

    max. 0 osob
    ZÁPADNÍ ČECHY: hotel v klidném, lesnatém prostředí nad lázeňským městem s vnitřním BAZÉNEM a solnou JESKYNÍ, 10 km od Chebu. Ubytování ve 2 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, BVTV+SAT, ledničkou, fénem a telefonem. Dále je v hotelu k dispozici restaurace, 2 salonky, lobby bar, v létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa, skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje, možnost WIFI připojení k internetu. Ubytování je možné spojit s kompletní lázeňskou péčí ve vlastním balneo provozu přímo v hotelu, dále je k dispozici bazén, mikroklimatická solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika. Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. U objektu parkování na hlídaném hotelovém parkovišti, upravené okolí s lavičkami. 100 m od hotelu najdete moderní lyžařský areál s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, s půjčovnou lyž. vybavení a běžecké trasy. V letním období turistické trasy a cyklotrasy, nedaleko tenisové kurty, golfové hřiště a miniaturpark s modely hradů a zámků, kabinovou lanovou dráhu do centra města. Mariánské Lázně vás jistě uchvátí svojí atmosférou pěších zón, kavárniček, a příjemných posezení. Rozmanité okolí hotelu láká k výletům, které potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v okolí uspokojí i náročnější sběratele hub.