Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
6990 Kč objekt/noc
1 570 Kč
6 990 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost
Ubytování jižní Morava.

Oblast, kterou snad ani není třeba představovat. Zdejší příjemné klima nabízí dobré podmínky nejenom kvalitnímu vínu, ale i rekreantům, jenž mohou například ze sedla kola poznávat zdejší krásy a čas od času se podívat do nejednoho sklípku. Podlehněte i Vy jižní Moravě a pronajměte si zde chatu, chalupu nebo se ubytujte v příjemném penzionu. Centrum jižní Moravy Brno, Slavkov u Brna (zámek, bitva tří císařů), vinařské obce a sklepy po celé oblasti, Mikulov (zámek, vinařské slavnosti), Pálava.
Chalupa

Troubky - Zdislavice

max. 24 osob
JIŽNÍ MORAVA: plně vybavený venkovský statek ležící v okrasné zahradě se zastřešeným, zapuštěným a solárně vyhřívaným BAZÉNEM, KRBEM, KACHLOVÝMI KAMNY, BILLIARDEM, WIFI, STOLNÍM TENISEM i HŘIŠTĚM v klidné obci u lesa a s výhledem do okolí, 13 km od Kroměříže, 27 km od Uherského Hradiště a 24 km od Vyškova. V objektu v přízemí: vstupní chodba, obývací místnost (TV + SAT, DVD, rádio, dobová kachlová kamna, krb (s možností grilování), billiard, WIFI internet, starožitná sedací souprava se stolkem, rozkládací sedací souprava - 2x postel), kuchyně (plynový sporák, 3x lednice + mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, pračka, gril, stůl, židle, rozkládací gauč - 2x postel), 1/3 "secesní" ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka), 1/3 "růžová" ložnice (1x dvoulůžko, 1x přistýlka, možnost dětské postýlky), koupelna (sprcha, vana, umyvadlo), samostatné WC. V objektu v patře: galerie - jídelna (jídelní stůl, 2x malý stůl, 18x židle), 1/5 ložnice (4x samostatné lůžko, 1x dětská postel), 1/3 "slovácká" ložnice (1x dvoulůžko, 1x samostatná postel), 1/3 "ateliér" ložnice (1x dvoulůžko, 1x samostatná postel), 1/3 "intimní" ložnice (1x dvoulůžko, 1x samostatná postel), koupelna (sprcha, umyvadlo, WC). Možnost zapůjčení poker setu a společenských her. Topení: plynové, tuhá paliva
 • 20 km
 • 5 m
 • Rekreační dům

  Mikulov

  max. 30 osob
  JIŽNÍ MORAVA: zrekonstruovaný dům po prvorepublikovém bankéři v uzavřeném dvoře blízko historického centra Mikulova, u cyklostezky spojující Mikulov s Pálavou a mikroregionem Lednicko - valtického areálu, s BAZÉNEM a WIFI v obou obytných podlažích, 50 km od Brna a 70 km od Vídně. V objektu v přízemí: předsíň, VELKÝ APARTMÁN: velká obývací místnost s kuchyňským a jídelním koutem (LCDTV, sedací souprava, pohovka rozložitelná na 2 lůžko - přistýlka, křesla, stolek, el. sklokeramická 4 plotýnková deska, el. trouba, myčka nádobí 12 sad, 1x prosklená lednice, 1 x kombinovaná lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2x jídelní stůl, židle, francouzské okno s výstupem na terasu), 1 x 1/4 pokoj ( s LCDTV, francouzské okno - výstup na terasu, 1x dvoulůžko,2x samostatná postel), 1 x 1/4 pokoj ( s LCDTV, 1x dvoulůžko,1x samostatná postel, pohovka rozložitelná na 2 lůžko - přistýlka) koupelna (vana, 2x umyvadlo, WC, bidet, příprava pro pračku, francouzské okno - výstup na terasu), MALÝ APARTMÁN: kuchyně (el. sklokeramická 2 plotýnková deska, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jídelní stůl, židle), 1/2 pokoj (dvoulůžko, rozkládací křeslo - 1 x přistýlka, LCDTV), koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, pračka, sušička). Sklep (lze použít jako kuřárnu/posezení s vínem.. V objektu v patře: LEVÝ APARTMÁN: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem (LCDTV, stůl, židle, el. sklokeramická 2 plotýnková deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pohovka rozložitelná na 2 lůžko - přistýlka), 1/2 ložnice (dvoulůžko, přípojka TV), 1/2 + 1 ložnice (dvoulůžko, samostatná postel, pohovka rozložitelná na 2 lůžko - přistýlka, LCDTV,malá lednice, stůl, židle), 2x koupelna (1x sprcha, 1x vana, 2x umyvadlo, 2x WC, příprava pro pračku). PRAVÝ APARTMÁN: obývací pokoj s kuchyňským koutem (LCDTV, stůl, židle, el. sklokeramická 2 plotýnková deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2x 1/4 pokoj (vždy dvoulůžko + rozkládací pohovka - 2x přistýlka, LCDTV, 1x pokoj s malou lednicí), 2x koupelna (1x sprcha, 1x vana, 2x umyvadlo, 2x WC, příprava pro pračku). Objekt lze pronajmout celý i variantně jako jednotlivé apartmány nebo zmenšené či zvětšené apartmány a pokoje s ledničkami. Topení: podlahové - teplovodní.
 • 500 m
 • 13 km