Letní chalupářské tipy >
Tady si vyberete.
Kam a kdy
Vyberte kraj
Cena do:
4497 Kč objekt/noc
1 284 Kč
4 497 Kč
Typ ubytování
Akční nabídka
Pobytové balíčky
Vybavení
Dostupnost
Ubytování Adršpach.

Skály, soutěsky, jezero, skalní hrad, malebná krajina a architektura. Adršpašské skály jsou velmi proslulé, ale kdo lépe hledá více najde. Pokud zde pobudete déle jak jeden den, můžete navštítiv i sousední Teplické skály, stejně tak se i vydat dále do "nitra" skal tím, že hlavní oblast obejdete a díky tomu objevíte málo známé skalní útvary. Z Adršpachu je to blízko i do Broumovských stěn. Dovolená v Adršpachu a okolí není jen o skalách, přesvědčte se sami, vyberte si z nabídky chat, chalup, apartmánů či penzionů níže. TIP: dobré ubytování v zimě i v létě najdete na Broumovsku hned vedle Adršpachu.
Chalupa

Adršpašské skály - s bazénem i billiard

max. 25 osob
ADRŠPACH: velká a prostorná chalupa v samém "srdci" Adršpašských skal v klidné části pod lesem, s velkou neoplocenou zatravněnou zahradou, zapuštěným bazénem, trampolínou, venkovním krbem s posezením, WIFI internetem a billiárdem, barem s pivním výčepem, houpačkami a pískovištěm pro děti, basketbalovým košem, ohništěm a vlastním parkovištěm, 1500 m od vstupu do skalního města, 7 km od silničního přechodu do PLR, 19 km od Trutnova, 30 km od Krkonoš, 15 km od vyhlášených Trutnov Trails a 35 km od Ratibořic se zámkem, Starým bělidlem a Viktorčiným splavem z románu Babička od Boženy Němcové. V objektu v přízemí: vstupní chodba, kuchyně spojená s obytnou částí (vybavená kuchyňská linka, krbová kamna, elektrický sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička, sedací souprava - možnost přistýlek, stůl, židle, rohová lavice, LCDTV+SAT), 1/4 ložnice (1x dvoulůžko, 2x lůžko), "opravdu" veliká společenská místnost s barem, velkým stolem, dětským koutkem, billiárdem, sedací soupravou, s výstupem do zahrady, WC, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). V objektu v patře: průchozí kuchyně (vybavená kuchyňská linka, mikrovlnná trouba, sporák, varná konvice, lednička, stůl, židle), 3/2 ložnice (v každé dvoulůžko a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), 1/3 ložnice (1x dvoulůžko, 1x lůžko, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), 3/4 ložnice (v každé dvoulůžko, 2x lůžko a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC), v zadní části z patra sestup po schodišti přímo do zahrady za chalupu k posezení s krbem. Topení: centrální.
cena objekt/noc
od 3 247 Kč
 • 4 km
 • 6 km
 • u objektu
 • Chalupa

  Aneta - u Skal

  max. 20 osob
  ADRŠPACH: nově zrekonstruovaná patrová chalupa s BAZÉNEM i KRYTÝM SEZENÉM a jen 200 m od LYŽAŘSKÉHO VLEKU v krásné a tiché krajině s malým rybníčkem před chalupou mezi loukami a lesy, 4 km za Stárkovem, 15 km od Adršpašsko-teplických skal, 17 km od Ratibořic se zámkem, parkem, mlýnem a Starým bělidlem známých z románu Babička od Boženy Němcové, 16 km od Náchoda, 1 km za obcí Bystré a 3 km od Stárkova. V objektu v přízemí: 5 lůžkový apartmán (1/4+1) s vlastním vchodem: vstupní terasa s posezením a grilem, chodba, velká a vkusně upravená společenská místnost s kuchyňským a jídelním koutem (LCDTV+SAT, sedací souprava s možností 1 přistýlky, kuchyňská linka, elektrický dvouvařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle), 1/4 ložnice s koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, WC). 6 lůžkový apartmán (1/5+1) s vlastním vchodem: chodba, velká obývací místnost s prostorným kuchyňským a jídelním koutem (LCDTV+SAT, sedací souprava s možností 1 přistýlky, kuchyňská linka, elektrický dvouvařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle), 1/2 ložnice (2x samostatné lůžko), 1/3 ložnice (3x samostatné lůžko), koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). V objektu v patře jeden vchod do společné chodby vedoucí ke vstupu do dvou apartmánů: 3 lůžkový apartmán (1/2+1) s prostornou společenskou místností, kuchyňským a jídelním koutem (LCDTV+SAT, sedací souprava s možností 1 přistýlky, kuchyňská linka, elektrický dvouvařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle), v opticky oddělené části 1x dvoulůžko, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC). 3 lůžkový apartmán (1/2+1) s velkou společenskou místností, kuchyňský a jídelní kout (LCDTV+SAT, sedací souprava s možností 1 přistýlky, kuchyňská linka, elektrický dvouvařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle), v opticky oddělené části 1x dvoulůžko, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC).
  cena objekt/noc
  od 2 082 Kč
 • 7 km
 • 200 m
 • 7 km