Rekreační dům Veľká Lomnica k pronajmutí

Rekreační dům Veľká Lomnica

Kód objektu: S2077
Nadmořská výška: 900 m.n.m.
max. kapacita: 4 osoby
cena objekt/noc
na dotaz
VYSOKÉ TATRY: stylový patrový domek v srdci Vysokých Tater, s WIFI a krásným výhledem na vysokohorská panoramata, jen kousek od Tatranské Lomnice a Popradu a nedaleko nejedné turistické trasy.

V objektu v přízemí: obývací místnost (TV + SAT, WIFI, pohovka) s kuchyňským a jídelním koutem (varná deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka, stůl + židle), koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, fén).

V objektu v patře: 1/2 ložnice (dvoulůžko), 1/2 ložnice (2x samostatné lůžko). Topení: centrální.

Termíny k pronájmu: celoročně

Vybavení rekreační chaty

  • Internet
  • Domácí mazlíček nepovolen
  • 2 spací místnosti
  • 1 WC
  • 1 koupelna
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Víkendy v mimosezóně
  • Kratší zimní pobyty
  • Energie zahrnuta v ceně

Vzdálenosti ke službám

  • 7 km k lyžařskému vleku
  • 1 km ke koupání
  • 2 km obchod s potravinami
  • 2 km restaurace
  • 3 km autobusová zastávka
U objektu: terasa s posezením a výhledem na vysokohorská panoramata, recepce, parkování.

V okolí: vysokohorská turistika, lyžování, běžecké lyžování - Tatranský národní park, pozemní lanová dráha na Hrebienok, Gerlachovský štít, Tatranská Lomnica (muzeum TANAP, tenis, golf, kluziště, kino, restaurace), lanovka na Lomnický štít, Poprad (Aquacity).
Belianské jeskyně, Levoča (historické jádro), Spišský hrad, NP Slovenský ráj, oblast Liptova, Kežmarský hrad.

 Další informace

  • Vyberte si z nabídky termín a kliknutím na Vybrat v tabulce termínů, vytvoříte závaznou objednávku.
  • Chcete-li 14 denní pobyt? Zaškrtněte si jednoduše 2 termíny najednou.
  • Kap. osob = maximální kapacita objektu, kterou můžete využít (např. na dům pro 12 osob můžete přijet i v 8 lidech).
  • Pokud je chata / chalupa např. pro 12 osob a vás je jen 6, nehrozí, že by někdo jiný na chalupu přijel (máte zaplacený paušálně celý dům) - neplatí jen pro klasické penziony, hotely a apartmánové ubytování.
  • Ikonka: "Majitel nebydlí v objektu" = v objektu budete sami.
  • Chaty, chalupy, rekreační domky a apartmány nelze rezervovat na jednu noc.
  • Pro předběžné nezávazné rezervace pište na >> alkatravel@alkatravel.cz / volejte: 608 518 103 / 603 223 732 (po - pá 9:00 - 17:00).

 Další informace

  • Vše ohledně plateb a rezervací v sekci: Jak rezervovat pobyt
  • Objekty NELZE pronajmout na 1 jedinou noc.
  • Silvestry naleznete v sekci Chalupy na silvestra
  • Něco Vám není jasné? Zkuste sekci : Časté dotazy
  • V červenci a srpnu se chaty a chalupy pronajímají v týdenních turnusech (víkendy jen cca 10 dnů před nástupem na pobyt - z nabídek, které jsou aktuálně volné).
  • Přijímáme benefity Gallery Beta a Flexy passy. Vystavíme vám fakturu pro zaměstnavatele (KFSP) zdarma. Více ZDE
  • I když je někde domácí zvíře povoleno, může být zpoplatněno (info u objektu či na dotaz). Více než 1 pejsek vždy na dotaz.
  • Proč s Alkou ? Objekty osobně kontrolujeme | naše 30. sezóna | víte, komu platíte | dalších 14 důvodů ZDE
  • Chcete strávit Vánoce na chalupě? Pokud se chalupa pronajímá i v zimě, napište nám požadovanou konkrétní chalupu + termín + počet osob do e-mailu >> alkatravel@alkatravel.cz. Cenu vám připravíme individuální (pokud není uvedena v nabídce objektu).

Ceník a obsazenost

Cena v Kč/objekt/týden - max. 4 osoby:

Cena obsahuje

energie a závěrečný úklid

Poptejte termín své dovolené. Uděláme vše proto aby to dopadlo.

Naposledy prohlédnuté objekty