chalupa
max. kapacita: 15 osob

Nadmořská výška: 550 m.n.m

Ubytování cena od:
10.990CZK

Popis chalupy:

KRKONOŠE: patrová roubená chalupa se solárně vyhřívaným a částečně ZAPUŠTĚNÝM BAZÉNEM i SAUNOU na okraji obce ve vilové zástavbě blízko lesa, 2 km od Janských Lázní a 10 km od Trutnova.

V objektu venkovní terasa, kuchyně (lednička, elektrický sporák, varná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba), jídelna s posezením u dvou prostorných stolů s lavicí a s židlemi, BVTV + SAT, krbová kamna, sauna a sprchový kout pro ochlazení, společenská místnost se sedací soupravou a stolkem pro odpočinek nebo jako herna pro děti s HIFI věží s CD. V patře 2 ložnice - 1/3 a 1/4, 2x koupelna vždy se sprchovým koutem, 2x umyvadlo a WC. V II. patře 2/4 lůžkové ložnice. Topení: plynové.

Ubytování s bazénem, saunou a pergolou s možností grilování a 2,5 km od ski-areálu Janské Lázně.

Okolí chalupy:

U objektu solárně vyhřívaný a částečně zapuštěný bazén (průměr 3,5 m, hloubka 100 cm) s prostorem pro opalování, terasovitá neoplocená zahrada s posezením, zastřešená pergola s grilem, venkovním krbem, ledničkou a stolem s posezením, parkování u objektu pro max. 3 auta.

V okolí cykloturistika, jízdy na koních, lyžování - půjčovny sportovních potřeb, lyžařské školy, lyžařské vleky různých náročností - SKIBUS: 150 m, běžecké trasy, bowling, centrum turistické obce cca 500 m. Koupání: u objektu, 6 km koupaliště, lyžařský vlek: 800 m, restaurace a obchod: 500 m, vlak: 2 km, autobus: 1 km

Cena neobsahuje:

spotřebovanou energii

Výlety:

blízká turistická střediska Krkonoš - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Trutnov - koupání, muzeum, kino, Vrchlabí - vyhlídkové lety, muzeum, Dvůr Králové nad Labem - ZOO Safari, koupání.

Termíny k pronájmu:

celoročně

Majitel nebydlí v objektu
Počet ložnicBazén u objektuSaunaDomácí zvířeRybařeníRodiny s dětmiVíkendy v mimosezóně
4AnoAnoNeNeAnoAno
Energie v ceně ubytováníKratší zimní pobytyInternet v objektuKoupání do 200mKrbLyžařský vlek do 5kmTenisový kurt do 200m
NeNeNeAnoAnoAnoNe