Zobrazit archiv

Zlevnili jsme pro vás zimní pobyty (nejen) na horách. Všechny zlevněné domy naleznete v sekci: Last minute.

Chaty s bazénemS partou | přáteli | spolupracovníky | rodinou na chalupu? Máme pro Vás zajímavé tipy na velké a zajímavé chalupy k pronájmu.
1. Do lázní? Tak to do Janských. Horská chalupa s bazénem v oblíbené destinaci. Klikněte >> Chalupa Janské Lázně

2. Wellness chalupa? Jasně! Chalupa s VELKÝM zapuštěným bazénem i vířivkou. Klikněte >> Chalupa Benecko 

3. Je vás opravdu hodně? Jedna z největších chalup v ČR se nachází v Prkenném Dole. Klikněte >> Chalupa Prkenný Důl 

4. Chalupa s vnitřním bazénem? >> Chalupa Prkenný Důl 2

5. Nebo dáváte přednost vinařským oblastem? Klikněte >> Chalupa Pálava 

 

A všechny ostatní chalupy naleznete v sekci >> chaty a chalupy

Chcete na chatu nebo chalupu k pronajmutí a pobyt by Vám hradil zaměstnavatel? U nás tuto službu k pronájmům poskytujeme bezplatně už 20. sezónu. A jak na to? Stačí při objednávání pobytu zaškrtnout políčko Faktura u Způsobu platby. Vše už je následně intuitivní a případné úpravy doladíme po objednávce např. telefonicky či e-mailem. Nejste-li si čímkoliv jisti, nebojte se nás zeptat. Rádi poradíme. Chaty a chalupy , penziony i hotely začněte vybírat ZDE.

 Penzion a hotel, nebo chata a chalupa k pronajmutí? Pokud je za B správně, začnetě s výběrem v sekci chaty a chalupy k pronajmutí právě teď.

Abyste si svou dovolenou skutečně užili, pravidelně osobně navštěvujeme chaty a chalupy v naší nabídce a staráme se, aby váš pobyt byl takový, jaký jste si přáli. Zároveň připravujeme nejenom nové fotografie a upravujeme popis. Např. chata Janovičky dostala nový kabát, chalupu Rokytnice nad Jizerou naleznete již v letní podobě a u chalupy v Machově je aktuální fotka bazénu i s lehátky. Nahlédněte i do sekce Chaty a chalupy last minute, kde pro vás máme zajímavé slevy pro vaší letní dovolenou v ČR i SR. Chata k pronajmutí, chalupa k pronájmu od roku 1994.

www.alkatravel.cz - chaty a chalupy k pronajmutí

Copyright © 1994 - 2018 | Alka Travel - všechna práva vyhrazena