Zobrazit archiv

Některé chalupy na zimu jsou jit téměř obsazené. To by nemuselo být tak divné, ale my už prodáváme i pobyty na léto 2018. Na léto 2018 ještě všude nejsou ceníky. Zimu vybírejte v sekci Zimní dovolená. I tak vybírejte léto v sekci Léto a objednávku vyplňujte zde: Objednávka léta 2018. Případně piště dotazy na: alkatravel@alkatravel.cz. Zimu vybírejte v sekci Zimní dovolená.

Jaro bylo, léto probíhá, Vánoce jsou za ... no, nejprve tu bude podzim a s ním Babí léto, během něhož můžete vyrazit na víkend na chatu (ale nebojte, sekání trávy, natírání plotu či jiná brigáda při tom nehrozí). Vyberte si raději už dnes z nabídky zde: VÍKENDY NA CHALUPĚ

Chaty s bazénemS partou | přáteli | spolupracovníky | rodinou na chalupu? Máme pro Vás zajímavé tipy na velké a zajímavé chalupy k pronájmu.
1. Do lázní? Tak to do Janských. Horská chalupa s bazénem v oblíbené destinaci. Klikněte >> Chalupa Janské Lázně

2. Wellness chalupa? Jasně! Chalupa s VELKÝM zapuštěným bazénem i vířivkou. Klikněte >> Chalupa Benecko 

3. Je vás opravdu hodně? Jedna z největších chalup v ČR se nachází v Prkenném Dole. Klikněte >> Chalupa Prkenný Důl 

4. Chalupa s vnitřním bazénem? >> Chalupa Prkenný Důl 2

5. Nebo dáváte přednost vinařským oblastem? Klikněte >> Chalupa Pálava 

 

A všechny ostatní chalupy naleznete v sekci >> chaty a chalupy

Chcete na chatu nebo chalupu k pronajmutí a pobyt by Vám hradil zaměstnavatel? U nás tuto službu k pronájmům poskytujeme bezplatně už 20. sezónu. A jak na to? Stačí při objednávání pobytu zaškrtnout políčko Faktura u Způsobu platby. Vše už je následně intuitivní a případné úpravy doladíme po objednávce např. telefonicky či e-mailem. Nejste-li si čímkoliv jisti, nebojte se nás zeptat. Rádi poradíme. Chaty a chalupy , penziony i hotely začněte vybírat ZDE.

 Penzion a hotel, nebo chata a chalupa k pronajmutí? Pokud je za B správně, začnetě s výběrem v sekci chaty a chalupy k pronajmutí právě teď.

Abyste si svou dovolenou skutečně užili, pravidelně osobně navštěvujeme chaty a chalupy v naší nabídce a staráme se, aby váš pobyt byl takový, jaký jste si přáli. Zároveň připravujeme nejenom nové fotografie a upravujeme popis. Např. chata Janovičky dostala nový kabát, chalupu Rokytnice nad Jizerou naleznete již v letní podobě a u chalupy v Machově je aktuální fotka bazénu i s lehátky. Nahlédněte i do sekce Chaty a chalupy last minute, kde pro vás máme zajímavé slevy pro vaší letní dovolenou v ČR i SR. Chata k pronajmutí, chalupa k pronájmu od roku 1994.

www.alkatravel.cz - chaty a chalupy k pronajmutí

Copyright © 1994 - 2017 | Alka Travel - všechna práva vyhrazena